לשיחת יעוץ   077-9978924

תרגומים כלליים

בין שאר הדברים אותם קובעת אמנת האג, היא קובעת כי האישור הנוטריוני אשר ניתן בידי נוטריון שנחשב למוסמך ולמורשה על ידי בכל אחת מהמדינות אשר חתומות על אמנת האג, יהיה בעל תוקף בכל אחת ואחת מהמדינות האחרות הנוספות אשר חתומות על האמנה. מאחר ומרבית מדינות העולם חתומות על אמנה זו, מכאן, שהאישור הנוטריוני שניתן בישראל וזוכה בתוקפו בשל חותמת האפוסטיל, שניתנת בבתי המשפט הישראליים, תקף לכל אחת מהמדינות אשר חתומות על אמנת האג.

מי זקוק לשירותי תרגומים כלליים נוטריוניים?

תרגומים כלליים נוטריוניים נדרשים לאנשים או לגובים שרוצים לגשת למכרזים בחו"ל, לבצע רילוקיישן, לפנות לרשויות המדינה בבקשת אזרחות, לצורך פניה לקבלה ללימודים או למענה להצעת עבודה בחו"ל, לצורך רכישת נכס נדל"ן בחו"ל, לצורך פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, על מנת להינשא במדינה זרה ובכל מקום בו נדרשים מסמכים רשמיים או ציבוריים שהופקו על ידי רשות או גוף ציבורי במדינת ישראל.

נדרשים לכם תרגומים כלליים נוטריוניים? משרד עורך דין אמנון מרכוס לרשותכם!

המשרד מתמחה בתרגומים כלליים של מסמכים ותעודות אל מכל השפות, כולל מתן אישור נוטריוני על נכונותו של התרגום ו/או מתן אישור נוטריוני על הצהרת המתרגם, כי התרגום בוצע באופן מדויק ותואם למסמך שבשפת המקור. התמחותו של המשרד כוללת את מתן התוקף הרשמי, הן לאישור נוטריוני והן לתעודות התרגום ולתעודות האפוסטיל, כך שתרגומים כלליים על ידי משרד עורך הדין אמנון מרכוס יקצרו עבורכם את ההליכים באופן ניכר!

ייפוי כוח מתמשך
נגישות