לשיחת יעוץ   077-9978924

אפוסטיל

שלומית וניר ביקשו להינשא באופן אזרחי בחו"ל, כמו רבים מאזרחי המדינה שעושים זאת, אך מה ששלומית וניר לא ידעו הוא כי על מנת שנישואיהם יהיו מוכרים וחוקיים במדינה, על תעודת הנישואין שלהם חייבת להופיע חותמת אפוסטיל. רבים המקרים בהם אנו נדרשים לחתימת אפוסטיל ועל מנת לפזר מעט עננים, היינו רוצים לעשות עבורכם מעט סדר ולהסביר מהו אפוסטיל ומתי נזדקק לו.

נוטריון- אפוסטיל- הבדלים.

אפוסטיל הוא חותמת מיוחדת המודבקת על מסמכים על מנת לאמת את מקור המסמך. אישור זה ניתן על ידי בית המשפט, המעניק לו מעמד לגיטימי ומוודא את אמיתותו. זוהי הסמכה בינלאומית שהפכה פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות ומקובלת במספר מדינות ברחבי העולם, מה שמקל על יחידים להציג מסמכים משפטיים מעבר לגבולות.

השגת אפוסטיל היא דרך מצוינת לאמת מסמכים לשימוש במדינות זרות. חותמת האפוסטיל היא תעודה שהונפקה על ידי מערכת בתי המשפט כדי לוודא שהמסמך המדובר אומת כראוי והוא מחייב משפטית בהתאם לחוקים החלים. שימוש באמצעי אימות כמו זה הוא חשוב מאוד, משום שזה מבטיח שהמסמכים אמיתיים.אפוסטיל משמש בדרך כלל לעסקאות משפטיות בינלאומיות, כגון נישואים ואימוצים, ולמסמכים רשמיים כמו תעודות לידה ותעודות. הם נדרשים לעתים קרובות גם בעת הגשת בקשה לוויזה או בעת העברת כסף לחו"ל. עם חותמת אפוסטיל, אפשר להיות בטוחים שהמסמכים תקפים ומקובלים בכל העולם.

הנוטריון מאמת, מאשר, מתרגם, חותם ומעיד בנוגע לאמיתות ניירת רשמית בעלת תוקף משפטי וחתימותיו ע"ג המסמך תופסת ברמה המקומית בלבד, קרי, בארץ. אך, במקרים בהם מדובר במסמך רשמי ציבורי שאמור להיות מוצג בחו"ל, ישנו צורך באישור הרשות המקומית הזרה, ובדיוק כאן נכנס האפוסטיל שנועד לאשר את חתימותיו של הנוטריון.

לחותמת האפוסטיל שני סוגים:
אפוסטיל בית המשפט – הוא סוג של אימות הדורש אישור של המסמך על ידי בית משפט או סוכנות ממשלתית לפני שניתן יהיה להשתמש בו במדינה אחרת

חותמת אפוסטיל – חותמת זו מונפקת ישירות על ידי ממשלת המדינה המנפיקה ואינה מצריכה אישור נוסף מבית משפט או סוכנות.
שני סוגי האפוסטיל מקובלים בכל המדינות שהן חלק מאמנת האג, הכוללת כיום למעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.

מי זקוק לחותמת אפוסטיל?
מלבד שלומית וניר, כל ישראלי המעוניין או אשר התבקש להציג מסמך שקיבל אישור נוטריוני, בפני רשויות במדינה זרה, באמצעות ביהמ"ש מקומי. היה והמסמך נשאר בארץ, אישור נוטריוני מספק בהחלט, ללא תוספת אישורים ו/או אימותים נוספים. אפוסטיל נועד לקצר תהליכים בירוקרטים, מי שרצה בעבר למשל, לקבל אישור למסמך מסוים מרשות זרה, היה עליו להציגו עם חותמת נוטריונית בביהמ"ש/ עובד מדינה, ואז להציגו למשרד החוץ ורק אז לפנות לרשות המקומית הזרה , ולכן קבעה אמנת האג בשנת 1961 כי הצורך בחקיקת מסמכי חוץ ציבוריים- מבוטל, ומדינות המשתייכות לאמנת האג (בניהן ישראל) רשאיות לוותר על קבלת האישור מטעמו של משרד החוץ בלבד, אלא רק מאחד הגופים המתוארים באמנה (משרד חוץ/ עובד מדינה/ רשם ביהמ"ש) ובתנאי שהמדינות אכן משתייכות לאמנה.

אמנון מרקוס הוא עורך דין מנוסה המתמחה בשירותי אפוסטיל. הוא בקיא בתהליך קבלת חותמת אפוסטיל מבית המשפט, ויכול לעזור לכם לנווט בקלות במורכבות החוק. יש לו רקורד מוכח של הצלחה בכל הנוגע לשירותי אפוסטיל, והידע והמומחיות שלו יכולים לספק סיוע רב ערך כאשר אתם זקוקים לו ביותר. עם אמנון מרקוס לצידכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר שיש.אנחנו כאן כדי לספק לכם את שירותי האפוסטיל הטובים ביותר. צוות המקצוענים שלנו יכול לעזור לכם להשיג חותמת אפוסטיל או אפוסטיל בית דין במהירות ובנוחות. עם המומחיות שלנו, אנו יכולים להבטיח שהמסמכים שלכם מאומתים ומאושרים כהלכה. אנו מבינים שתהליך זה יכול להיות מבלבל, ולכן אנו שואפים להפוך אותו לפשוט ככל האפשר עבור הלקוחות שלנו.
עורך דין מרכוס ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת בצורה מקצועית.

תרגום נוטריוני
הכל אודות אפוסטיל

אפוסטיל בית משפט

צרו עמנו קשר לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 שירותים נוספים ייפוי כוח אפוסטיל אימות חתימה אימות העתק תמ"א 38 אפוסטיל בית משפט לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 אפוסטיל הוא אישור רשמי של מסמך שמונפק על ידי משרד החוץ. הוא משמש כדי לאשר שהמסמך אושר וניתן לקבל אותו במדינות אחרות. חותמת האפוסטיל (אפוסטיל

המשך לקרוא »

אפוסטיל משרד החוץ

צרו עמנו קשר לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 שירותים נוספים אפוסטיל משרד החוץ לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 אפוסטיל הוא תהליך הסמכה המשמש את משרד החוץ לאימות מסמכים רשמיים לשימוש בינלאומי. זהו שלב חשוב בתהליך קבלת אפוסטיל בית המשפט, שהוא חיוני למטרות משפטיות מסוימות. הוא עוזר להבטיח שהמסמכים הם לגיטימיים, אמיתיים וניתן

המשך לקרוא »

צוואה נוטריונית

צרו עמנו קשר לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 שירותים נוספים ייפוי כוח אפוסטיל אימות חתימה אימות העתק תמ"א 38 צוואה נוטריונית לשיחת ייעוץ חייג: 077-9978924 צוואה זו נערכת ע"י הנוטריון ונחתמת בפניו כך שאין צורך בעדים נוספים. משמעות החתימה בפני הנוטריון כמוה כחתימה בפני שופט. הצוואה נערכת אצלינו במהירות ודיסקרטיות ובה

המשך לקרוא »
נגישות